Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Gelecek vaat eden vizyonumuzda her zaman daha iyisini hedefleyerek çıktığımız yolda her türlü müşteri ihtiyacına yapı ve kapı istemleri olarak hitap ediyoruz. Artık çok daha güvenilir ve çok daha doğru seçeneklerle yaşam alanlarınızda veya endüstriyel tesislerde rahatlığın keyfini yaşayacağınız kapı otomasyonları ile zaman yönetimi ve iş gücü artışı hedeflerimiz arasındadır.

Zamanın çok iyi değerlendirilmesi gereken endüstriyel tesislerde veya fabrikalarda gerek ürün yükleme boşaltma için gerekse giriş çıkışlarda beklemeden seri bir çalışma faaliyeti için zaman yönetimini en kaliteli ürünlerimiz ile sağlayabilirsiniz. Güvenli kullanımı ile de günümüz teknolojisinde her türlü güvenlik sistemi ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım olanağı bulacağınız kapı otomasyonları ihtiyaçlarınıza alternatif seçeneklerde bariyer sistemlerini de sunmaktadır. Hastanelerde sızdırmazlık özelliği ve kontrollü geçiş yapılmasını sağlayacak alanlar için, yaşam alanlarınızda rahatlığın ve konforun yanında her türlü tehlikeye karşı güvenli kullanım için, otel ve alışveriş merkezleri gibi insan yoğunluğunun yaşandığı mekanların giriş kısımları için yapılarını görümüne prestij sağlamak adına ve daha pek çok ihtiyacınıza karşılık her zaman en iyisi ilkesiyle aradığınız tüm otomatik kapı otomasyonları özelliklerini bir arada sunarak ihtiyaçlarınızı memnun kalacağınız ölçüde karşılamayı ilke edindik.

Müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan bir anlayışa ulaşarak memnuniyetinizin sürdürülebilirliği adına uzun yıllar kalıcı bir itimat sağlamayı hedeflediğiniz yay ve otomasyon ürün satışı faaliyetlerinin yanı sıra kaliteli hizmetlerimizle de sorunlarınızın devamlılık arz etmeden kısa sürede çözüme kavuşmasını amaçlıyoruz. Her müşteri ihtiyacını sağlamak için çıktığımız yolda Bft, Faac ve Nice marka ürünlerinin satış bayiliğinde her türlü ürün, motor modeli ve yedek parça satış faaliyetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sürdürülebilir ve erişim kolaylığı sağladığımız ürün satışı kadar satış sonrasında servis hizmetlerimizle de memnuniyetinize kalıcı bir itimat sağlamak hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her alanda her müşterinin güvenle ürünlerimizden faydalanmasını sağlayacak uygun fiyatlarda yıllar sonrası için de en kaliteli ürün ve hizmetleri çok daha iyisi olarak sunmak için insan kaynakları bölüm departmanızda oluşturduğumuz faaliyetlerimizle tüm dilek, şikayet ve önerileriniz dikkate alınarak araştırma ve geliştirme çalışmalarımız devamlılık arz etmektedir. Kurumsal kimliğimizi oluşturduğumuz yılların tecrübesinde statü ve konumunuzu koruyarak ilerilere taşıdığımız faaliyetlerimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinde kalıcılık sağlayacak. Güvenle çevrenizdeki tüm dostlarınıza tavsiye edebileceğiniz otomatik kapı sistemlerinde her türlü ihtiyacınızı bizimle karşılayabileceğiniz gibi satış sonrası hizmetlerimizle de tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ürünü kullanımlarınız sırasında küçük problemler yaşamınız halinde çağrı merkezimizi arayarak tüm soru ve sorunlarınızı teknik destek ekibimize yönlendirebilme şansına da sahipsiniz. Teknik destek ekibimizin yönlendirmesiyle problemin telefonla giderilmesini sağlayarak sorunsuz ve uzun yıllar kullanımlarınıza devam edebilirsiniz. 7/24 teknik desteğin yanında olası arıza durumları için yedek parça veya kullanım işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkarmak adına servis hizmetlerimizden de konunuzun uzmanı servis ekibimizin çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Özellikle yoğun kullanım alanlarında problemin acil bir şekilde giderilmesini sağlayacak konunun uzmanı servis ekibimiz arıza kaydınızla birlikte adresinize gelerek tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacaktır. Memnun kalacağınız bir hizmette güler yüzlü faaliyetleri ile tüm şeffaflıkta problemlerinizin giderilmesini sağlayacağınız çalışmalar için ürünlerimizi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınızın garantisiyle rahatlığın ve konforun keyfini yay ve otomasyon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuz her alanda yaşayabileceksiniz.

Üründen duyacağınız memnuniyet kadar uygun fiyat politikası, müşteri ihtiyaçlarına hitap eden sınırsız seçenekler ve çok daha fazlası ile paranızın boşa gitmeyeceği bir konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlıyoruz.

Akıllı teknolojinin en akılcı çözümlerinde ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla yenilikçi anlayışın vermiş olduğu bilinçte sizler de rahat ve konforlu kullanım olanağı bulacağınız tüm ürünlere uygun fiyat avantajlarında sahip olabilirsiniz. Sektörde adını dünyaya duyurmuş 3 farklı markanın geniş ürün yelpazesinde tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayacaksınız. Geniş ürün yelpazesine paralel olarak geniş bir kullanım olanağında endüstriyel tesislerden fabrikalara, iş yerlerinizden özel yaşam alanlarınıza kadar her mekan için en uygun seçenekleri yedek parça, motor modeli ve aksesuar seçenekleriyle sizleri bekliyor. Sizler de yenilikçi anlayışın en ileri politikamızda müşteri memnuniyeti devamlılığında ihtiyaç duyduğunuz her alan için rahatlığın ve konforun keyfini hedeflediğimiz ilkelerimiz doğrultusunda yaşayabilirsiniz.