BFT DEIMOS 700 Yana Kayar Kapı Motorları

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT DEIMOS 700 Yana Kayar Kapı Motorları

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : YANA KAYAR KAPI MOTORU


BFT DEIMOS 700 yana kayar sürgülü kapı motorları, maksimum 700 kg ağırlığa kadar olan yana kayar kapılarda uygulanır. Maksimum kapı uzunluğu ise 6 metredir.

İleri teknoloji harikası motorda kapı hareketini sınırlayan elektromekanik tip sonlandırma switchleri bulunmaktadır. İki kanal dahili tip radyo alıcı ünitesi içerir, ayarlamalar ile hata bulma fonksiyonu kontrol ünitesi tarafından otomatik gerçekleştirilir. Güvenli kullanım sağlayan bu motorlar, yarı yoğun kullanım alanlarına da uygundur.

BFT DEIMOS 700 yana kayar sürgülü kapı motorlarında, kontrol ünitesi mekanizmanın ön tarafındadır ve kolay erişim imkanı bulunur.

BFT DEIMOS 700 yana kayar sürgülü kapı motorlarının ortalama kapı hızı, DEIMOS 700 SR 14’lerde dakikada 8.5 metre, DEIMOS 700 SR 18’lerde dakikada 11 metredir.

Flaşör, akü şarj kiti, dahili alıcı kartı, harici alıcı kartı, kontrol kartı, kumanda, emniyet fotoseli, kramayer dişli donanımları da BFT motorlarını tamamlayan aksesuarlardır.

Elektromekanik tip ve hidrolik tip kanatlı kapı otomasyonları, seksiyonel garaj kapısı otomasyonları, radarlı kapı otomasyonları, bariyer sistemleri, mantar bariyerler, endüstriyel tip katlanır kapı otomasyonları da BFT’nin diğer ürünleridir.

Avrupa Birliği standartlarına uygun BFT motorları pratik ve basit programlamaya sahip ve kurulumu da hızlı, kolay ürünlerdir. İşlevsellik, güvenilirlilik, doğruluk ve güvenlik BFT markasının vazgeçilmezidir.

Satışın yanı sıra talep dahilinde ürünün montajı, kurulumu, bakımı ve gerekirse onarımı için de servis ekibi BFT garantisiyle müşterilerinin yanındadır.