BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : SEKSİYONEL KAPI MOTORU


BFT EOS 120 seksiyonel kapı motoru, 120 kg maksimum noktasal kuvveti bulunan çok yoğun kullanım özelliğine sahip seksiyonel garaj kapılarına uygulanır. -15°C +60°C arası sıcaklıkta çalışabilme niteliği mevcuttur. Motorun akü bağlanabilme özelliği vardır. Akü ile çalışabilmektedir.

Basit Montaj, Emniyetli Kullanım

BFT EOS 120 seksiyonel kapı motorunun ileri teknoloji ürünü olması pratik ve güvenli kullanım sağlarken, mekanizmasındaki sadelik de montajının basit bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kuvvetli ray yapısı ile de dayanıklıdır.

BFT EOS 120 seksiyonel kapı motorlarının kontrol ünitesi VENERE D’dir. Kilitsiz çalışma sistemindedir. 24 V çalışma gerilimine sahiptir. Çekilen ortalama güç 240 W’dir. Dakikada 5 metre çalışma hızı mevcuttur. Çarpmaya karşı etkisi, kontrol ünitesi ile tork sınırlama şeklindedir. Limit switch modeli enkoderli sistemdir; serbest bırakma ise IP iledir. Koruma katsayısı IPX0’dır. Mekanizma ağırlığı 8 kg’dır.

BFT EOS 120 seksiyonel kapı motorunun kullanım alanları arasında başta garajların, hangarların, iş merkezlerinin kapıları gelir. Seksiyonel kapıya motor montajını sağlamak için BFT servis biriminden yararlanabilirsiniz. Profesyonel yardımlarımızla ürünleri tanımak daha basit olduğundan sorularınız ve ürünler ile ilgili sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla geliştirilen motorlardan kapınıza en uygun olanı tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

BFT yetkili servis yaygın ağı ile yedi gün yirmi dört saat yanınızdadır. Bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilirsiniz.