BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : HİDROLİK DAİRESEL KANATLI KAPI MOTORU


BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı 300 kg’a kadar ve kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu motordur. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanıklıdır.

Teknik Özellikleri

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma içerir, 90° açılma kapanma süresi 17s, piston hızı 14mm/s, çarpmaya karşı etkisi hidrolik kavrama, hidrolik kilitleme, serbest bırakma anahtar ile, koruma katsayısı IP 57, mekanizma ağırlığı 87 N (8.7 kg)

Sıkışma Emniyet Sistemi ile Güvenlikte Bir Numara

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motorunun sıkışma emniyet sistemi iki adet ayarlı valf ile kontrol edilmektedir ve bu da ürünün güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. BFT Türkiye’nin tüm ürünleri Avrupa Birliği standartlarına uyumludur.

BFT LUX serisinin, maksimum 300 kg’a kadar olan ağırlıktaki kapılara uygulanan modelleri olduğu gibi kanat ağırlığı 500 kg’a kadar olan kapılara uyumlu LUX L ile kanat ağırlığı 800 kg’a kadar olan kapılara uyumlu LUX G modeli de bulunmaktadır.

Güvenlik ve güvenilirliği hizmet politikası olarak benimseyen BFT Türkiye, ürünlerinde kalitenin yanı sıra servis desteği ile de müşterilerine kolaylıklar sağlar. 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşarak ürünler için fiyat teklifi alabileceğiniz gibi teknik destek de talep edebilirsiniz.