BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : Bariyer Sistemleri


BFT MOOVI 30 kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 3 metre olan bariyer koludur. Çalışma voltajı 230’dur. Kişisel anahtarlı, hızlı tip serbest bırakma sistemi mevcuttur. Dahili tip havalandırma sistemi vardır. Önceden hazırlanmış montaj delikleriyle aksesuarların monte edilmesi kolaydır.

Teknik Özellikleri

BFT MOOVI 30 kollu bariyerin teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALPHA BOM, kilitli çalışma sistemi, çekilen ortalama güç 300 W, termal korumalı, açılma kapanma süresi 4 s, mekanik kilitleme, serbest bırakma kişisel anahtarlı, koruma katsayısı IP24, mekanizma ağırlığı 36 kg şeklindedir.

BFT MOOVI 30 kollu bariyerlerinin kullanım sıklığı günde 1200 tura imkan verir ve bu ürünler, -10°C +55°C çalışma sıcaklıklarına sahiptir.

Bariyerler başta toplu konut, apartman, otopark ve endüstriyel tesis girişlerinde olmak üzere pek çok alanda işlev görmektedir. Trafiğin sınırlandırılmak istendiği, yolun yaya geçişleri için düzenlendiği vb. alanlar da bariyerlerin kullanım yerlerindendir.

BFT MOOVI serisinin maksimum 4 veya 5 metre kol uzunluğu sağlayan bir modeli de vardır. Günde 600 tura imkan veren bu ürün de MOOVI 60’tır.

Hem uluslararası mecrada hem ülkemizde sektörde adını kanıtlamış bulunan BFT güvencesiyle edineceğiniz ürüne karar verebilmek ve alanınız için en doğru ürünü almak için BFT müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. BFT servis birimi de bariyerin montajını usta işçilik ve kaliteli malzeme ile yaparak size güvenli yaşam alanları sunar.

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz.