BFT VISTA TL 2 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT VISTA TL 2 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : RADARLI KAPI MOTORU


BFT Vista TL 2 radarlı fotoselli kapı motoru, ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlayan mekanizmadır. Teleskopik radarlı kapı olan VISTA TL, sınırlı geçiş alanı bulunan girişlerde sürgülü kapı otomasyonunu sağlamak için tasarlanmıştır. Sürekli kullanıma uyumludur.

Minimum kanat açılma genişliği 800 mm ve maksimum kanat açılma genişliği 4400 mm’dir. Filtrelenmiş trafo sistemi, dunker motor ve özel tasarım gövde ürünün niteliklerindendir. İsteğe bağlı olarak akü ile de çalışabilmektedir. Termik korumalıdır.

BFT Vista TL 2 radarlı fotoselli kapı motorlarında açılma, kapanma, yavaşlama, hızlanma hızları ayarlanabilmektedir. Kontrol ünitesi içerisindedir, kolay programlama ve basit montaj imkanı mevcuttur. Bağlantı kablolarını gizleyen kablo yatağı sayesinde görüntüsü de şıktır ve mekanlarda görüntü kirliliğine neden olmadığı gibi aksine mekana estetik detaylar sunar. Yangın alarm sistemiyle uyumlu çalışabilmektedir.

BFT Vista TL 2 radarlı fotoselli kapı motorlarının motor voltajı 24 V, çalışma voltajı 230 V, limit switch tipi enkoder + açılırken mekanik stop, minimum geçiş alanı 800 mm, maksimum geçiş alanı 3300 mm, maksimum kanat ağırlığı 120 kg, maksimum kanat hızı saniyede 100 cm, mekanizma ölçüsü 224 x 186 mm, çalıma sıcaklığı 0°C +50°C, kısmi açılma %10-70 açılma genişliği şeklindedir.

0 (212) 451 20 35 numarasından bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Servis desteği için de bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak istemeniz halinde de uzman personelimiz yardımcınız olacaktır.