BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : YANA KAYAR KAPI MOTORU


BFT ARES 1000 yana kayar sürgülü kapı motoru, maksimum kapı ağırlığı 1000 kg ve maksimum kapı uzunluğu 9 metre olan ve yoğun kullanıma uygun yana kayar kapılara uygulanır.

BFT ARES 1000 yana kayar sürgülü kapı motorlarında, buzlanmaya karşı koruma özelliği mevcuttur. Entegre kontrol paneli ile yönetilen mikroişlemci teknolojisi ürünü bu yeni özellik sayesinde motor -20 °C’ye kadar düşük sıcaklıklarda bile motorun çalışmasını sağlar. Sıcaklığın en düşük olduğu sabah saatlerinde dahi ideal motor performansı elde edilir.

HQSC kontrol ünitesi motoru Avrupa Güvenlik Standartları’na uyumlu olarak akıllı teknoloji ile yönetir. Dahası her tur sonrasında maksimum torku ayarlayarak, ısı değişikliklerine bağlı oluşan sürtünme ve yıpranmayı önleyici hareket gücünü ölçümler.

Akıllı teknoloji ürünü BFT ARES 1000 yana kayar sürgülü kapı motorlarının, kapı hareketinin hareketini sınırlayan elektromekanik tip sonlandırma switchleri mevcuttur. (Prox versiyon DEIMOS’larda elektromanyetik tip switchler kullanılmaktadır. İki kanal dahili tip radyo alıcı ünitesi içerir. Hata bulma fonksiyonu ve çalışma parametreleri ayarları kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir.

Makine talimatları güvenlik standartlarına uyumlu, basit ve hızlı montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Çarpma emniyet sistemi sayesinde mekanizma; canlı ya da cansız herhangi bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir. Kontrol ünitesinin mekanizmanın ön tarafında olmasından dolayı kolay erişim imkanı mevcuttur.

Teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi HQSCD MA, kilitli çalışma, 24 V çalışma voltajı, çekilen ortalama güç 18 dişlilerde 240 W ve 25 dişlilerde 250 W, azami akım 1.2 A, kontrol ünitesi termik koruma, 39 RPM çıkış devri, çalışma sıcaklığı – 20 °C + 60 °C, koruma katsayısı IP 24, mekanizma ağırlığı 200 N (20 kg), akü ile çalışma imkanı var.

BFT, ürünü kontrol kartı, kanallı kumanda, emniyet fotoseli, kramayer dişli, vidalı kramayer dişli, antensiz flaşör, kablo+antenli flaşör, plastik kramayer dişli, harici alıcı kartı ve akü şarj kiti motor aksesuarları ile destekler.