BFT DEIMOS 500 Yana Kayar Kapı Motorları

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT DEIMOS 500 Yana Kayar Kapı Motorları

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : YANA KAYAR KAPI MOTORU


BFT DEIMOS 500 yana kayar sürgülü kapı motorları, maksimum 500 kg ağırlığa kadar olan yana kayar kapılarda uygulanır. Maksimum kapı uzunluğu ise 6 metredir.

Akıllı teknoloji ürünü motorda kapı hareketinin hareketini sınırlayan elektromekanik tip sonlandırma switchleri kullanılmaktadır. (Prox versiyon DEIMOS’larda elektromanyetik tip switchler kullanılmaktadır.)

İki kanal dahili tip radyo alıcı ünitesi içerirler. Hata bulma fonksiyonu ve ayarlama işlemleri kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir. Kullanımı güvenlidir. Bu modeller, yoğun kullanıma uygundur.

BFT DEIMOS 500 yana kayar sürgülü kapı motorlarında montaj basittir. Kontrol ünitesinin mekanizmanın ön tarafında olmasından dolayı kolay erişim imkanı mevcuttur.

BFT DEIMOS 500 yana kayar sürgülü kapı motorlarının ortalama kapı hızı ise DEIMOS 500 SR 14’lerde dakikada 8.5 metre, DEIMOS 500 SR 18’lerde dakikada 11 metredir.

Kontrol kartı, kumanda, emniyet fotoseli, kramayer dişli, flaşör, akü şarj kiti, dahili alıcı kartı, harici alıcı kartı BFT’nin motor aksesuarlarıdır.

BFT yana kayar kapı otomasyonlarının yanı sıra elektromekanik tip ve hidrolik tip kanatlı kapı otomasyonları, bariyer sistemleri, seksiyonel garaj kapısı otomasyonları, radarlı kapı otomasyonları, mantar bariyerler, endüstriyel tip katlanır kapı otomasyonlarında da hizmet verir.

BFT’nin doğruluk, güvenlik, güvenilirlik ve işlevsellik prensipleriyle üretilen ürünleri, Avrupa Birliği standartlarına uygundur. Hızlı ve kolay programlamaya sahip motorların kurulumu da hızlı ve kolaydır.