BFT DEIMOS 600 Yana Kayar Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT DEIMOS 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : YANA KAYAR KAPI MOTORU


BFT DEIMOS 600 yana kayar sürgülü kapı motoru, ağırlığı maksimum 600 kg, uzunluğu maksimum 6 metre olan yana kayar kapılara uygulanır.

İleri teknoloji ürünü elektromekanik tip sonlandırma switchleri öne çıkar. Bunlar, kapı hareketini sınırlar. Ayarlamalar ile hata bulma fonksiyonu kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir. Üründe iki kanal dahili tip radyo alıcı ünitesi mevcuttur. BFT DEIMOS 600 yana kayar sürgülü kapı motorları yoğun kullanıma elverişlidir. Emniyet sistemleri ile güvenle kullanılabilir. Motorun kontrol ünitesi mekanizmanın ön tarafındadır ve bu erişim kolaylığı sağlar. Ürünün montajı da basittir.

Ortalama kapı hızı, dakikada 12 metre olan BFT DEIMOS 600 yana kayar sürgülü kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi HAMAL, kilitli çalışma, 24 V çalışma voltajı, çekilen ortalama güç 70 W, azami akım 1.5 A, termik koruma kontrol ünitesi, çıkış devri 79 RPM, yakalanan dış sayısı 14, çalışma sıcaklığı -15 °C +60 °C, koruma katsayısı IP 24, mekanizma ağırlığı 70N (7 kg), akü ile çalışma imkanı mevcut.

Bariyer sistemleri, mantar bariyerler, seksiyonel garaj kapısı otomasyonları, endüstriyel tip katlanır kapı otomasyonları, radarlı kapı otomasyonları, elektromekanik tip ve hidrolik tip kanatlı kapı otomasyonlarının yanı sıra BFT, dahili alıcı kartı, harici alıcı kartı, kontrol kartı, flaşör, emniyet fotoseli, kramayer dişli, akü şarj kiti, kumanda gibi motor aksesuarları ile de hizmetinizdedir.