BFT E5 Kanatlı Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT E5 Kanatlı Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : DAİRESEL KANATLI KAPI MOTORU


BFT E5 kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 200 kg ve maksimum kanat uzunluğu 1.8 metre olan dairesel kapılara uygulanır. Motor yarı yoğun kullanıma uygundur ve -15°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilme kapasitesine sahiptir. Akü ile çalışma imkanı vardır.

BFT E5 kanatlı kapı motorları dar yapıları ile direkt olarak sütunun üzerine monte edilebilme özellikleri ile öne çıkar. Ayarlanabilir mekanik kavrama sistemleri, çarpmalara karşı emniyet sağladığından güvenli kullanım sunar.

BFT E5 kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 200 W, termik koruma içerir, 90° açılma kapanma süresi 22 s, çarpmaya karşı etkisi mekanik kavrama, kilitleme elektrikli kilit ile, serbest bırakma el ile, koruma katsayısı IP44, mekanizma ağırlığı 80 N (8 kg)

Dairesel kanatlı kapılar, pratik kullanımları nedeniyle zamandan kazandırdıkları ve uygulandıkları alanda hızlı bir akış sağladıkları için başta alış veriş merkezleri olmak üzere pek çok yerde tercih edilmektedir. Hava akışına da etki eden kapılar ısı yalıtımı için de katkı sağlar. Motorlu sistemlerde güvenlik birinci derecede önemli olduğundan otomatik kapılara motor donanımı bağlanırken ürünün emniyet sistemine sahip olması ayrıca profesyonel kişilerce montajının yapılması mühimdir. BFT ürünleri hem güvenlidir hem de BFT servis biriminin elemanları montaj ve kurulumda donanımlıdır.

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşarak ürün detaylarını alabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.