BFT ELI 250 N BT Kanatlı Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT ELI 250 N BT Kanatlı Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : DAİRESEL KANATLI KAPI MOTORU


BFT ELI 250 N BT kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 400 kg ve maksimum kanat uzunluğu 3.5 metre olan elektromekanik tip dairesel kanatlı kapılara uygulanır. Yoğun kullanıma uygundur. -20°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışabilme imkanı mevcuttur. Kapının hareket sonlandırma ayarları, mekanizmanın içinde bulunan elektromanyetik tip limit switchler sayesinde, zorlu hava koşullarından etkilenmeden yapılabilmektedir.

BFT ürünlerindeki güvenli kullanım, BFT ELI 250 N BT kanatlı kapı motorlarında da bulunur. Ürünün emniyet sistemi olası bir riske karşı durarak ters yönde hareket edebilir.

BFT ELI 250 N BT kanatlı kapı motorlarının teknik özellikler ise şöyledir: Kontrol ünitesi THALIA, kilitli çalışma, 24 V çalışma voltajı, 175 W çekilen ortalama güç, termik koruma içerir, 120° açılma kapanma süresi 15 s, çarpmaya karşı etkisi kontrol ünitesi, kilitleme mekanik, serbest bırakma SSC serbest bırakma ile, koruma katsayısı IP 67, mekanizma ağırlığı 100 N (10 kg), akü ile çalışma imkanı mevcut.

BFT, kanat ağırlığı 300 kg’a kadar olan ve kanat uzunluğu da 3.5 metreye kadar olan dairesel kapılarda da ELI 250 N modelini önerir. Kullanıcı odaklı ve her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet sunan BFT, farklı model, ağırlık ve uzunluktaki otomatik kapılar için çeşitli ürünler sunar.

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşarak ihtiyacınız için en uygun modeli seçebilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.