BFT ELI 250 N Kanatlı Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT ELI 250 N Kanatlı Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : DAİRESEL KANATLI KAPI MOTORU


BFT ELI 250 N kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 300 kg ve maksimum kanat uzunluğu 3.5 metre olan dairesel kapılara uygulanır. Ürün yarı yoğun kullanıma uygundur. Çalışma sıcaklığı -20°C +50°C arasındadır.

BFT ELI 250 N kanatlı kapı motorunun montajı kolay ve hızlıdır. Mekanizmasındaki emniyet sistemi ile güvenlidir. Hareket sonlandırma ayarı, zorlu hava koşullarından etkilenmeden yapılabilir.

BFT ELI 250 N kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALTAIR P, mekanizma ağırlığı 100 N (10 kg), kilitli çalışma, koruma sayısı IP67, çalışma voltajı 230, SCC ile serbest bırakma, çekilen ortalama güç 280 W, mekanik kilitleme, termik koruma içerir, çarpmaya karşı etkisi kontrol ünitesi, 120° açılma kapanma süresi 28 s.

Elektromekanik dairesel kanatlı kapılar, motorlu sistemlerin bağlanmaya başlamasıyla daha pratik daha güvenli olduğundan kullanımı günden güne artmaktadır. Görüntü olarak da şık olan bu kapılar, kullanım alanlarına estetik detay katarlar.

BFT, sadece satış değil müşteri hizmetleri birimi ile de son kullanıcılardan takdir toplar. Yaygın ağı ile servis birimi de yine BFT’nin profesyonel ekibinin kaliteli malzeme ve usta işçilikle hizmet verdiği alanlarındandır. 0 (212) 451 20 35 numarası ile bize ulaşabilirsiniz. Alacağınız ürün hakkında bilgi alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teknik destek için de yedi gün yirmi dört saat yanınızda olacağımızı bilmelisiniz.