BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : SEKSİYONEL KAPI MOTORU


BFT Eos 120 seksiyonel kapı motoru seti, 120 kg maksimum noktasal kuvveti bulunan çok yoğun kullanım özelliğine sahip seksiyonel garaj kapıları için uygulanan motor ile motor aksesuarlarını içeren settir.

Güçlü bir ray yapısı ile çok dayanıklı bir motordur ve sade mekanizması nedeniyle kapıya monte edilişi de gayet basittir. Avrupa standartlarında geliştirilen ürün son derece güvenlidir.

BFT Eos 120 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde EOS motor, MITTO 2 G kumanda, BIN 120 L = 3500 CHAIN TRACK FOR EOS 120 ray yer alır.

Garaj kapınızı otomatik motor sistemiyle işlevselleştirme kararı verdiyseniz BFT Türkiye doğru adres. Yılların deneyimiyle müşteri ihtiyaçlarını tespit eden ve ürünlerini her bütçeye uygun fiyatlarla son kullanıcıya ulaştıran marka, kullanım aşamasında da daima destekçinizdir.

BFT Türkiye ile hangi modelin kapınız için en uygunu olduğunu tespit edebilir ve montajdan bakıma tüm aşamalarda yine BFT desteğini yanınızda bulabilirsiniz.

BFT servis birimi ekibi arzu ederseniz kapınız için keşif çalışması yaparak uygun motor modelini belirler. BFT Eos 120 seksiyonel kapı motoru setinde de diğer setlerde de fiyatlar da daha indirimlidir. Belirleyeceğiniz bir zamanda motorun kapıya bağlantısı yapılır. Bakım ve ihtiyaç olursa tamir için de yine güvenle başvuracağınız adres BFT servistir.

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.