BFT GIOTTO 30 S BT Kollu Bariyer

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT GIOTTO 30 S BT Kollu Bariyer

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : Bariyer Sistemleri


BFT GIOTTO 30 S BT kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 3 metre olan ve yoğun kullanıma elverişli bariyer koludur. Çalışma voltajı 24’tür.

Sağlam yapısı itibariyle çarpmalara karşı dayanıklıdır ve kullanımda itimat oluşturur. Kontrol kartının bulunduğu yerden dolayı ayakta işlem yapma imkanı verir. Kablolama işlemleri, kablolama için ayrılan kanallar aracılığı ile yapılır. Kol aydınlatmasına sahip olması güvenlik için önemlidir.

Teknik Özellikleri

BFT GIOTTO 30 S BT kollu bariyerin teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi LIBRA C GS, kilitli çalışma sistemi, çekilen ortalama güç 300 W, termal korumalı, açılma kapanma süresi 2,5 s, mekanik kilitleme, serbest bırakma kişisel anahtarlı, koruma katsayısı IP54, mekanizma ağırlığı 36 kg.

BFT GIOTTO 30 S BT kollu bariyerler yoğun kullanım alanları için uygundur; -10°C +55°C çalışma sıcaklığına sahiptir; akü imkanı da mevcuttur.

Kontrol kartı, 2 kanallı kumanda, 4 kanallı kumanda, emniyet fotoseli, flaşör (antensiz model), flaşör (4 m kablo+anten), kol bağlantı kiti, bariyer kolu perdesi, sabit oturtma çatalı, hareketli oturtma çatalı, PVC, PVC kol tapası, 90° kol kırma aparatı, akü şarj kiti, taban montaj aparatı gibi motor aksesuarları da BFT kalite ve güvencesiyle sunulur.

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlarla BFT ürünlerinden ihtiyaç alanınıza uygun olan model için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teknik destek ihtiyacınız doğduğunda da BFT Servise arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.