BFT GIOTTO 60 S BT Kollu Bariyer

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT GIOTTO 60 S BT Kollu Bariyer

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : Bariyer Sistemleri


BFT gıotto 60 s bt kollu bariyer, kol uzunluğu 4 metre, 5 metre veya 6 metre olan bariyer koludur. Kaliteli malzeme ile üretilmiş bariyer, darbelere karşı dayanıklıdır. İleri teknoloji ürünü bariyerler, mekanizmaları nedeniyle güvenli bir şekilde kullanılabilir. Bariyer donanımı, montajı basitçe yapılabilecek niteliğe sahiptir.

Teknik Özellikleri

Kontrol ünitesi: LIBRA C GS

Çalışma sistemi: Kilitli

Çalışma voltajı: 24 V

Çekilen ortalama güç: 300 W

Açılma kapanma süresi: 4 s

Kilitleme: Mekanik

Serbest Bırakma: Kişisel anahtarlı

Koruma katsayısı: IP54

Mekanizma ağırlığı: 36 kg

BFT gıotto 60 s bt kollu bariyerler, yoğun kullanıma uyumludur; akü ile çalışma imkanı vardır; çalışma sıcaklığı -10°C +55°C aralığındadır.

BFT gıotto 60 s bt kollu bariyerlerin aksesuarları olan kontrol kartı, 4 kanallı kumanda, 2 kanallı kumanda, antensiz flaşör, 4 metre kablo ve anten ile flaşör,  emniyet fotoseli, sabit oturtma çatalı, kol bağlantı kiti, hareketli oturtma çatalı, bariyer kolu perdesi, PVC kol tapası, turuncu PVC, 90° kol kırma aparatı, taban montaj aparatı ve akü şarj kiti BFT imzasıyla hizmetinizdedir.

BFT satış biriminin yanında BFT Müşteri Hizmetleri ve BFT Servis birimleri de son kullanıcıların, BFT ürünleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarına karşı yardımcı olmaktadır.

0 (212) 451 20 35 numarasından bizimle iletişime geçerek teknik destek için kayıt da oluşturabilirsiniz.