BFT MOOVI 60 Kollu Bariyer

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT MOOVI 60 Kollu Bariyer

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : Bariyer Sistemleri


BFT MOOVI 60 kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 4 veya 5 metre olan bariyer koludur. Çalışma voltajı 230’dur. Günde 600 tur kullanım sıklığına sahiptir. Çalışma sıcaklığı -10°C +55°C olan ürün, çok soğuk ve çok sıcak hava koşullarına uyum sağlayabilmektedir.

Teknik Özellikleri

BFT MOOVI 60 kollu bariyerin teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALPHA BOM, kilitli çalışma sistemi, çalışma voltajı 230, çekilen ortalama güç 300 W, termal korumalı, açılma kapanma süresi 8 s, mekanik kilitleme, serbest bırakma kişisel anahtarlı, koruma katsayısı IP 24, mekanizma ağırlığı 36 kg.

Toplu konutlarda, alış veriş merkezlerinde ya da günde ortalama 600 tur kullanım sıklığı olan herhangi bir yerde BFT MOOVI 60 kollu bariyerleri kullanılabilir.

Bariyerler genel olarak ise bahçe girişleri, endüstriyel tesislerin girişleri, kontrollü giriş çıkış alanları ve trafik düzenlemesine gidilen bölgelerde tercih edilmektedir.

Bariyer kolları ahşap, plastik veya alüminyum gibi bir malzemeden yapılabilir. Sistemdeki motor, kolu yukarıya kaldırarak geçiş izni oluştururken, aşağı indirerek de geçişleri engellemiş olur. BFT bariyer sistemleri de kaliteli malzemeden üretilmiştir. Usta işçilikle de montajının yapılması durumunda garantili, uzun ömürlü ürünlerdir.

0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bariyerler hakkında bilgi alabilirsiniz veya sizin ihtiyaç duyduğunuz alanda en etkin bariyerin hangi model olduğunu öğrenebilirsiniz. Fiyat teklifi yahut da teknik destek isteyebilirsiniz.