BOTTICELLI B CRC 480 EL Seksiyonel Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BOTTICELLI B CRC 480 EL Seksiyonel Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : SEKSİYONEL KAPI MOTORU


BFT Botticelli B CRC 480 El seksiyonel kapı motoru seti, maksimum noktasal kuvveti 80 kg olan yoğun kullanıma uyumlu garaj kapısı motoru ile bu motorun aksesuarlarını içerir.

İlgili motor, -15°C +60°C çalışma sıcaklıkları için uygundur. Tavana sabitlenebilmesi ve mekanizmasındaki oluklar sayesinde kabloların gizlenebilme niteliği bulunduğundan estetiktir. Endüstriyel merkezlerden toplu konutlara pek çok alanda tercih edilmektedir. Garaj kapılarının sadece kumanda ile açılabilir olmasının yanında çarpma emniyet sistemi ile güvenli ve aynı zamanda pratik olmasını sağlarlar.

BFT Botticelli B CRC 480 El seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde motorun yanı sıra BIN CATENA SIN CHAIN RAIL 2900 (veya 3500) RAY, MITTO 2-G kumanda yer alır.

Alımda set ürünleri tercih etmek, müşteriler için kolaylıktır. Motorun orijinal ve garantili aksesuarları basitçe temin edilmiş olur. Motorun kapıya bağlantısı kaliteli malzemeyle sağlanmış olur, bu da uzun ömürlü kullanım demektir. BFT Botticelli B CRC 480 El seksiyonel kapı motoru setiyle birlikte diğer tüm set satışlar aynı avantajları içerir.

Garajlar, günümüz şartlarında araçlar için koruyucu olmanın dışında depo ya da prova alanı olarak da kullanılmaktadır. Motorlu sistemler uygulandıkları alana modern imkanlar sunar. Daha pratik, daha hızlı, daha şık ve daha itimatlı…

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri birimi uzman personelleri aracılığıyla ürünler ile ilgili bilgilenebilir ve destek isteyebilirsiniz.