EFOR 1220 M 24/30 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : EFOR 1220 M 24/30 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : SEKSİYONEL KAPI MOTORU


BFT Efor 1220 M 24/30 seksiyonel kapı motoru seti, maksimum kaldırma alanı 27 m² olan seksiyonel garaj kapısı motoru ile motor aksesuarlarını içeren settir.

Motor, hafiftir ve bu özelliğiyle kapıya montajı sağlanırken kolaylık oluşturur. Özel kontrol uygulamaları ile ileri otomasyon için elverişli bir altyapı sunmaktadır.

BFT Efor 1220 M 24/30 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde motor ile birlikte CS 300 kontrol  ünitesi ve Efor 7 metre kablo bulunmaktadır.

Seksiyonel kapılar garaj, hangar, endüstriyel mekanlar, ticaret merkezleri gibi pek çok yerde kullanılmaktadır. Motorlar ile bu kapılar daha da hızlanarak pratik kullanım sağlar. Kumandalı bu sistemler konforludur, aracınızdan inmeden kapıyı açabilirsiniz. Ağır kapıları taşıma kapasitesine de sahip bulunan motorlarda itimat için Avrupa Birliği standartları gözetilmiştir.

BFT Efor 1220 M 24/30 seksiyonel kapı motoru setiyle birlikte diğer set ürünler de müşteriye alım kolaylığı sunmaktadır. Son kullanıcı için yabancı bir alan da olabilen motor bağlantı aparatları set dahilinde olduğundan tek tek araştırıp uyumlu ürünü bulma zahmeti ortadan kalkmış olur. Fiyatlar da daha uyguna gelmiş olur.

0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşarak ürünler hakkında sormak istediklerinize cevap bulabilirsiniz. Teknik destek almak için de yine bu numara aracılığı ile arıza kaydı oluşturmanız servis ekibimizin size yardımcı olması için yeterli olacaktır.