FAAC 412 Bahçe Kapısı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : FAAC 412 Bahçe Kapısı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Ürünler

Alt Kategori : Bahçe Kapısı Motoru


Sıra dışı eşsiz tasarımı ile işlevselliğini ön plana çıkardığımız 412 mesken kapıları için elektromekanik motor modeli otomatik kapılarınız için ihtiyaç duyduğunuz kanatlı kapılarınıza otomatik sistemler olarak beğeninize sunulmaktadır. Tek kanat genişliğinde1,8 metreye kadar otomatik kapı kanadı taşıma kapasitesi bulunan ürün dairesel kapılarınız için ideal bir seçim olacaktır. Düşük manevra özelliği ile yoğun kullanımlarınıza uygun olarak imal edilen motor modeli elektrik kilidi gerektirmeden çalışmasına olanak sağlamaktadır. Kontrol ünitesinde konumlu elektronik cihazlarla donatılan ürün grubu modeli ezilmeye karşı emniyetli bir sistemle koruma altına alınmıştır. Basit montaj imkanı ile kolaylıkla kurulumu gerçekleşen ürünün bakımı da bir o kadar kolaydır.

Dakikada 1400 devir motor dönüş hızına sahip olan ürünün kol açılma hızı saniyede 1,5cmdir. Çalışma ortam sıcaklığı -20 derece ile 55 derece olan ürün bu sıcaklık arasında hiçbir sorun yaşamadan kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. 290mmlik kol hareketiyle hızlı bir açılıp kapanma özelliği gösteren otomatik kapılarınızda ürün grubu motor modelinin mekanizma ağırlığı yalnızca 6.5kgdır. 140C derece motor sargısı termal koruma içerdiği için elektromekanik motor modeli performansından ödün vermeden yoğun kullanımlarınıza uyum sağlayabilmektedir.

Ürün grubu motor modeli farklı ve özellikli seçenekleriyle uzun ömürlü kullanımlarınıza dayanım gösterecek şekilde dizayn edilmiştir. Yapılabilecek aksesuar eklentileriyle de uyumlu çalışabilecek olan elektromekanik motoru kullanım konforunuz açısından aksesuar seçenekleriyle zenginleştirebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri otomatik kapılarınıza yansıtacak olan bu model ile otomatik kapılarınızın açılıp kapanması esnasında hiçbir zahmete girmeden rahatlıkla kullanmanız amaçlanmıştır. Özellikle mesken yapılarınızda bahçe kapılarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz otomatik kapı sistemlerinde bu ürün grubu motor modeli için firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Farklı tasarımı ile otomatik kapılarınızı uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlayacak ürünlerimiz yaşamınızı çok daha kolay hale getirecek.