BFT VISTA TL 4 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : BFT VISTA TL 4 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Bft Ürünler

Alt Kategori : RADARLI KAPI MOTORU


BFT Vista TL 4 radarlı fotoselli kapı motoru, dar alanlardaki girişlerde sürgülü kapı otomasyonunu sağlamak için geliştirilmiş teleskopik radarlı kapılara uygulanır. Ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlar. Kanat açılma genişliği 800 mm’den 4400 mm’ye kadardır. Akü ile de çalışabilmektedir.

Sınırlı Alanlar için En İyi Çözüm

Sürgülü kapılar, ayrıca bir yer kaplamadığından sınırlı alanlara sahip girişlerde daha çok tercih edilmektedir. Pratiklik ve konforun yanı sıra alandan da tasarruf sağlayan kapılar, artı bir mekan almadıkları için diğer kapılara göre girişleri genişletmiş olur.

Kontrol ünitesinin konumundan dolayı motorun kapıya bağlantısı kolaylıkla yapılır. Mekanizması, tek tuş ile ayarlama seçeneğine olanak tanır. Kapının açılma, kapanma, yavaşlama, hızlanma ve açılıp kapanırken yavaşlama mesafesi ile hızı ayarlanabilmektedir.

Yangın alarm sistemleri ile uyumlu sistem, donanımı itibariyle de estetiktir. Mekanizmasındaki kablo yatakları, bağlantı kablolarını gizlemekte bu da görüntü kirliliği oluşmasını engellemektedir.

BFT Vista TL 4 radarlı fotoselli kapı motorları 0°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışmaya elverişlidir. Motor, sürekli kullanıma uyumludur. Termik korumalıdır ve bu da ürünü uzun ömürlü kılar. Motor voltajı 24 V, çalışma voltajı 230 V’dir. Limit switch tipi enkoder + açılırken mekanik stop şeklindedir. 1600 mm’den 4400 mm’ye kadar geçiş alanı sağlar. Maksimum kanat ağırlığı 80 kg, maksimum kanat hızı saniyede 200 cm’dir. Mekanizma ölçüsü 11 kg, kısmi açılma ise %10-70 açılma genişliği mevcuttur.

BFT Vista TL 4 radarlı fotoselli kapı motorlarının yanı sıra aynı serideki VISTA SW, VISTA SL C motorları da tercih edilen ürünlerdir. Detaylar için bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilirsiniz.